Logo Curt Georgi Früchte

O FIRMIE

 

    Firma CURT GEORGI GmbH +Co (www.curtgeorgi.de) - z siedzibą w Böblingen koło Stuttgartu - istnieje od 1875 roku i należy do najstarszych na świecie producentów preparatów smakowych i zapachowych. CURT GEORGI to niezależna prywatna firma rodzinna, gdzie doświadczenie i tradycja przekazywane są z pokolenia na pokolenie.


    Polskie przedstawicielstwo powstało w roku 1991 i w ciągu wielu już lat obecności na polskim rynku produkty ze znakiem CURT GEORGI zdobyły sobie uznanie wielu naszych klientów - zakładów przemysłu spożywczego, kosmetyczno-chemicznego i tytoniowego.
    W trosce o stały rozwój i uzupełnienie oferty o nowe technologie oraz nowoczesne i atrakcyjne surowce, nawiązaliśmy kilka lat temu bliższą współpracę z dwiema renomowanymi firmami z otoczenia przemysłu spożywczego. Naszymi partnerami zostały firmy Felix Koch Offenbach GmbH oraz NOREVO GmbH, które jednocześnie powierzyły nam swoje przedstawicielstwa. Pierwsza z nich to znany ekspert w dziedzinie karmelizacji cukru, a druga słynie m.in. z doskonałej jakości preparatów, wspomagających wytwarzanie draży. Reprezentując obie ww. marki, rozszerzyliśmy tym samym naszą ofertę o naturalne syropy karmelowe oraz o nowoczesne środki nabłyszczające i separujące, niezbędne przy produkcji wszelkiego typu drażetek i wyrobów żelowych, a także o inne surowce takie jak agar-agar czy syrop z agawy.


    Wszystkie oferowane produkty dostępne są bezpośrednio u naszych partnerów, jak również oferowane są przez naszą krajową spółkę dystrybucyjną.


 

CURT GEORGI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia.

 


   
© Curt Georgi 2007